Magazyn Design
Magazyn Design
Konstrukcja Belki Słupowej

Brackets

Konstrukcja Belki Słupowej Projekt jest rozwiązaniem technicznym zapewniającym modulowane systemy do rehabilitacji bezużytecznych przestrzeni na dachach na całym świecie, dostosowując się do poprzedniej konstrukcji każdego budynku. Jedną z jego wielofunkcyjnych funkcji jest oszczędzanie energii elektrycznej. Został również zaprojektowany pod względem estetycznym, aby funkcjonował we wnętrzu, czy to przez przewidzianą dla niego okładzinę, w różnych materiałach lub wykończeniach, czy przez akcenty wyposażenia, takie jak blaty, stoły i ścianki działowe. Zapewnia również system ogrzewania słonecznego, dzięki czemu przestrzenie są zrównoważone energetycznie.

Nazwa Projektu : Brackets, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Konstrukcja Belki Słupowej

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.