Magazyn Design
Magazyn Design
Publiczne Meble Artystyczne

Eye of Ra'

Publiczne Meble Artystyczne Ambicją tego projektu jest połączenie historii starożytnego Egiptu z futurystyczną, płynną metodologią projektowania. Jest to dosłowne tłumaczenie najbardziej kultowego egipskiego narzędzia religijnego na płynną formę małej architektury, która zapożycza cechy płynnego stylu, w którym nie zaleca się żadnych konkretnych kształtów ani projektów. Oko reprezentuje zarówno męskich, jak i żeńskich odpowiedników w prokreacji Boga Ra. W związku z tym meble miejskie są prezentowane w solidnej konstrukcji symbolizującej męskość i siłę, a jej zaokrąglony wygląd ukazuje kobiecość i wdzięk.

Nazwa Projektu : Eye of Ra', Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines , Dalia Sadany Creations.

Eye of Ra' Publiczne Meble Artystyczne

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.