Magazyn Design
Magazyn Design
Drewniana Gra

BlindBox

Drewniana Gra BlindBox to drewniana gra, która łączy puzzle z grami pamięciowymi i wzmacnia odczucia, takie jak słuch i dotyk. Jest to gra turowa dla dwóch graczy. Gracz, który zbierze własne kulki przed drugim graczem, wygrywa. Poziome szuflady są przesuwane przez graczy, aby wyrównać otwory w ich środku, aby utworzyć pionowe ścieżki, po których spadają kulki. Gra wymaga umiejętności strategicznego myślenia, aby zablokować przeciwnika, dobrej pamięci do właściwych ruchów i dużej uwagi kulki przenoszą się do.

Nazwa Projektu : BlindBox, Nazwisko projektanta : Ufuk Bircan Özkan, Imię klienta : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Drewniana Gra

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.