Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny

Real Madrid Official Store

Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny Koncepcja sklepu oparta jest na doświadczeniach z Santiago Bernabeu, skupiona na zakupach i kreowaniu wrażenia. To koncepcja, która jednocześnie honoruje, chwali i uwiecznia klub, stwierdza, że osiągnięcia są wynikiem talentu, wysiłku, walki, poświęcenia i determinacji. Projekt obejmuje koncepcję i wdrożenie komercyjne, branding, opakowanie, linię graficzną i projekt mebli przemysłowych.

Nazwa Projektu : Real Madrid Official Store, Nazwisko projektanta : sanzpont [arquitectura], Imię klienta : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Sklep Oficjalny, Handel Detaliczny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.