Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścionek I Kolczyk

Droplet Collection

Pierścionek I Kolczyk Kolekcja biżuterii Droplet czerpie inspirację ze spokoju i piękna kropli wody. Łącząc projekt 3D i tradycyjną technikę warsztatową, bada tworzenie się kropelek na liściu. Polerowane wykończenie ze srebra próby 925 naśladuje odblaskową powierzchnię kropli wody, a perły słodkowodne są również zabawnie wkomponowane w projekt. Każdy kąt pierścionka i kolczyków ma inny kształt, dzięki czemu projekt jest wszechstronny.

Nazwa Projektu : Droplet Collection, Nazwisko projektanta : Lisa Zhou, Imię klienta : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Pierścionek I Kolczyk

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.