Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Territoria Festival

Identyfikacja Wizualna Tożsamość 8. Festiwalu Sztuki Współczesnej „Territoria”. Festiwal prezentuje oryginalne i eksperymentalne dzieła sztuki współczesnej w różnych gatunkach. Zadaniem było oznakowanie tożsamości festiwalu i wzbudzenie zainteresowania nim wśród docelowej publiczności, aby stworzyć strukturę organizacyjną, którą można łatwo dostosować do nowych tematów. Podstawową ideą była interpretacja sztuki współczesnej jako innej perspektywy świata. Tak powstało hasło „Sztuka z innej perspektywy” i jego graficzna realizacja.

Nazwa Projektu : Territoria Festival, Nazwisko projektanta : Oxana Paley, Imię klienta : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Identyfikacja Wizualna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.