Magazyn Design
Magazyn Design
Plakat Reklamowy

Amal Film Festival

Plakat Reklamowy Plakat został zainspirowany wesołym świętowaniem na festiwalach. Projekt powstał, aby uwzględnić i uczcić różnice istniejące w bogatej hiszpańskiej kulturze. Ponieważ Hiszpania jest krajem wielokulturowym o bogatej historii i tożsamości, plakat został zaprojektowany, aby podkreślić nadzieję między Europejczykami a Arabami, muzułmanami i chrześcijanami. Projekt powstał w studiu Barnbrook w Londynie w Wielkiej Brytanii. Zaprojektowanie plakatu zajęło tydzień. Kolory, kroje i symbole zostały zainspirowane skrzyżowaniem kultur hiszpańskiej i arabskiej.

Nazwa Projektu : Amal Film Festival, Nazwisko projektanta : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Imię klienta : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Plakat Reklamowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.