Magazyn Design
Magazyn Design
Książka

Brazilian Cliches

Książka „Brazilian Clichés” zostało skomponowane przy użyciu obrazów ze starego katalogu brazylijskich klisz typograficznych. Ale powodem jej tytułu są nie tylko klisze użyte przy komponowaniu jej ilustracji. Na każdej stronie napotykamy na inne typy brazylijskich klisz: historyczne, jak przybycie Portugalczyków, katechizacja rdzennych Indian, kawowe i złote cykle gospodarcze ... zawiera nawet współczesne brazylijskie klisze, pełne korków, długi, zamknięte wspólnoty mieszkaniowe i alienacja - przedstawione w lekceważącej współczesnej narracji wizualnej.

Nazwa Projektu : Brazilian Cliches, Nazwisko projektanta : Gustavo Piqueira, Imię klienta : .

Brazilian Cliches Książka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.