Magazyn Design
Magazyn Design
Książka

Brazilian Cliches

Książka „Brazilian Clichés” zostało skomponowane przy użyciu obrazów ze starego katalogu brazylijskich klisz typograficznych. Ale powodem jej tytułu są nie tylko klisze użyte przy komponowaniu jej ilustracji. Na każdej stronie napotykamy na inne typy brazylijskich klisz: historyczne, jak przybycie Portugalczyków, katechizacja rdzennych Indian, kawowe i złote cykle gospodarcze ... zawiera nawet współczesne brazylijskie klisze, pełne korków, długi, zamknięte wspólnoty mieszkaniowe i alienacja - przedstawione w lekceważącej współczesnej narracji wizualnej.

Nazwa Projektu : Brazilian Cliches, Nazwisko projektanta : Gustavo Piqueira, Imię klienta : .

Brazilian Cliches Książka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.