Magazyn Design
Magazyn Design
Blok Noża

a-maze

Blok Noża Projekt bloku noża w labiryncie ma na celu jednakowe stymulowanie naszych zmysłów umysłowych i wizualnych. Sposób, w jaki przechowuje i organizuje noże, jest wyjątkowo inspirowany grą z dzieciństwa, którą wszyscy znamy. Idealnie łącząc ze sobą estetykę i funkcjonalność, labirynt spełnia swoje zadanie, a co ważniejsze buduje z nami więź, która budzi ciekawość i zabawę. Czysty w swojej formie labirynt pozwala rozkoszować się prostotą, która robi znacznie więcej za mniej. Z tego powodu labirynt tworzy autentyczną innowację produktu z niezapomnianymi wrażeniami użytkownika i dopasowanym wyglądem.

Nazwa Projektu : a-maze, Nazwisko projektanta : Prompong Hakk, Imię klienta : SNF a brand by WIKO Cutlery.

a-maze Blok Noża

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.