Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

Spiral

Umywalka Woda słodka jest jednym z najcenniejszych zasobów naturalnych; słyszeliśmy historie i legendy, że węże strzegą cennych i cennych skarbów. Dlatego zainspirowaliśmy się wężem, który owinął się wokół stożkowego basenu, aby go chronić. Inną cechą jest to, że używanie rąk do otwierania kranu może nie być przyjemne dla wszystkich w miejscach publicznych. W tej konstrukcji pedał służy do otwierania i zamykania kurka poprzez naciśnięcie pedału.

Nazwa Projektu : Spiral, Nazwisko projektanta : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Imię klienta : AQ QALA BINALAR.

Spiral Umywalka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.