Magazyn Design
Magazyn Design
Stołek

Meline

Stołek Meline to innowacyjny stołek ze schowkiem. Jego minimalistyczny design obejmuje półkę i kołek do zawieszenia kurtki i torby. Półka jest idealna do przechowywania narzędzi i rzeczy uczniów i wysuwa się na zewnątrz, aby niektóre przedmioty były łatwo dostępne. Jest lekki z ramą z twardego drewna i laminowanym siedziskiem / półką. Na projekt ma wpływ styl DeStijl. Meline to niezawodny stołek, który można nazwać „przyjacielem”.

Nazwa Projektu : Meline, Nazwisko projektanta : Eliane Zakhem, Imię klienta : E Zakhem Interiors.

Meline Stołek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.