Magazyn Design
Magazyn Design
Lampka Biurkowa

Aida

Lampka Biurkowa Osobiście czerpię inspirację ze zwierząt w naturze i w większości moich projektów wolę stosować naturalne formy niż geometryczne. Lampka biurkowa to jeden z moich ulubionych przedmiotów w aranżacji wnętrz. Projekt tej lampy biurkowej został zainspirowany Rogiem barana (wether). Podjęłam próbę stworzenia rzeźbiarskiej i dekoracyjnej formy, pełniącej funkcję lampy biurkowej.

Nazwa Projektu : Aida, Nazwisko projektanta : Ali Alavi, Imię klienta : Ali Alavi design.

Aida Lampka Biurkowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.