Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

ICICLE

Krzesło Uważam, że fotele są najważniejszymi i przystojnymi członkami wystroju wnętrz.Pełni też niezwykłą rolę na zewnątrz i wewnątrz. Zawsze krzesła są miejscem do siedzenia, odpoczynku i relaksu po dotarciu. Ponadto wszyscy mają dobre przeczucia. Co by się stało, gdyby bezpieczna i piękna część, na której polegasz, stałaby się brutalnym i niepewnym elementem? To jest uczucie, które chcę pokazać.

Nazwa Projektu : ICICLE, Nazwisko projektanta : Ali Alavi, Imię klienta : Ali Alavi design.

ICICLE Krzesło

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.