Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

DARYA

Krzesło W rzeczywistości to krzesło zostało zainspirowane piękną nastolatką, piękną, figlarną dziewczyną, która jest schodząca, elegancka, a jednocześnie zrelaksowana! z długimi, umięśnionymi ramionami i nogami. jest to krzesło, które zaprojektowałem z miłością, a wszystko jest ręcznie rzeźbione. Ta dziewczyna ma na imię „Darya”.

Nazwa Projektu : DARYA, Nazwisko projektanta : Ali Alavi, Imię klienta : Ali Alavi design.

DARYA Krzesło

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.