Magazyn Design
Magazyn Design
Sklep

Family Center

Sklep Jest kilka powodów, dla których zamknąłem długą (30 metrów) przednią ścianę. Po pierwsze, elewacja istniejącego budynku była naprawdę nieprzyjemna i nie miałem pozwolenia, aby jej dotknąć! Po drugie, zamykając frontową fasadę, zyskałem wewnątrz 30 metrów ściany. Według moich codziennych obserwacyjnych badań statystycznych większość kupujących zdecydowała się wejść do sklepu tylko z ciekawości i zobaczyć, co dzieje się za tą fasadą. Ciekawe formy.

Nazwa Projektu : Family Center, Nazwisko projektanta : Ali Alavi, Imię klienta : Ali Alavi design.

Family Center Sklep

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.