Magazyn Design
Magazyn Design
System Półek

bibili

System Półek Trzeźwe i klasyczne w koncepcji półki imponują silną osobowością. Wynika to z odwróconego umieszczenia trójkątnych słupków, co powoduje ruch skrętu, który gra na różnych głębokościach jednostki na jej wysokości. Wytworzony dynamiczny efekt nadaje meblom niemal ludzki charakter: w zależności od tego, skąd się je ogląda, wydaje się, że patrzy przez ramię i / lub nasłuchuje drzwi. Półki „bibili” produkowane są w modułach o różnych szerokościach. Możliwe jest zatem tworzenie ścian funkcyjnych z żywym efektem graficznym.

Nazwa Projektu : bibili, Nazwisko projektanta : Rosset Thierry Michel, Imię klienta : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili System Półek

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.