Magazyn Design
Magazyn Design
System Sterowania Statkiem

GE’s New Bridge Suite

System Sterowania Statkiem Modułowy system sterowania statkiem GE został zaprojektowany tak, aby pasował zarówno do dużych, jak i lekkich statków, zapewniając intuicyjne sterowanie i wyraźne wizualne informacje zwrotne. Nowa technologia pozycjonowania, systemy sterowania silnikiem i urządzenia monitorujące umożliwiają dokładne manewrowanie statkami w ograniczonej przestrzeni, jednocześnie zmniejszając stres operatora, ponieważ złożone ręczne elementy sterujące zostały zastąpione nową technologią ekranu dotykowego. Regulowany ekran ogranicza odbicia i optymalizuje ergonomię. Wszystkie konsole mają zintegrowane uchwyty do użytku na wzburzonym morzu.

Nazwa Projektu : GE’s New Bridge Suite, Nazwisko projektanta : LA Design , Imię klienta : GE.

GE’s New Bridge Suite System Sterowania Statkiem

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.