Magazyn Design
Magazyn Design
Wentylowane Drzwi Obrotowe

JPDoor

Wentylowane Drzwi Obrotowe JPDoor to przyjazne dla użytkownika drzwi obrotowe, które łączą się z systemem okien żaluzjowych, co pomaga stworzyć przepływ wentylacji i jednocześnie oszczędzić miejsce. Projektowanie polega na akceptowaniu wyzwań i rozwiązywaniu ich dzięki indywidualnym eksploracjom, technikom i wierze. Nie ma dobrych ani złych projektów, jest to rzeczywiście bardzo subiektywne. Jednak świetne projekty spełniają potrzeby i wymagania użytkowników końcowych lub mają duży wpływ na społeczność. Świat jest pełen innego podejścia do projektowania w każdym zakątku, więc nie rezygnuj z odkrywania, „bądź głodny, bądź głupi - Steve Job”.

Nazwa Projektu : JPDoor, Nazwisko projektanta : Jerome Thia, Imię klienta : Exuidea Design.

JPDoor Wentylowane Drzwi Obrotowe

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.