Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Jae Murphy

Identyfikacja Wizualna Przestrzeń negatywna jest wykorzystywana, ponieważ wzbudza ciekawość widzów, a kiedy już doświadczą tej chwili Aha, natychmiast ją polubią i zapamiętają. Znak logo ma inicjały J, M, aparat i statyw wkomponowane w negatywową przestrzeń. Ponieważ Jae Murphy często fotografuje dzieci, duże schody utworzone z imienia i nisko umieszczony aparat sugerują, że dzieci są mile widziane. Dzięki projektowi Corporate Identity idea negatywnej przestrzeni zawarta w logo jest dalej rozwijana. Dodaje nowy wymiar każdemu przedmiotowi i sprawia, że hasło, Niezwykły pogląd na codzienność, jest prawdziwe.

Nazwa Projektu : Jae Murphy, Nazwisko projektanta : Luka Balic, Imię klienta : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Identyfikacja Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.