Magazyn Design
Magazyn Design
To Jest Miska Ustępowa Wisząca,

SEREL Purity

To Jest Miska Ustępowa Wisząca, Miska ustępowa Purity wkracza w dominację miękkich przejść, ale jednocześnie pozostawia w otoczeniu proste i minimalne powiewy. Nie tylko oddziałuje estetyką na użytkownika, ale spotyka się z czystością i niewinnością oraz szanuje naturę. Ogólnym podejściem do konstrukcji pokrowców desek sedesowych jest łatwe w demontażu zestawy desek sedesowych z mechanizmem blokującym, polegające na umieszczeniu przycisków sterujących funkcjami w wewnętrznej części zestawu. Przyciski, z którymi styka się użytkownik, umieszczone są w miejscach najtrudniej brudzących się, co daje dodatkową korzyść higieniczną.

Nazwa Projektu : SEREL Purity, Nazwisko projektanta : SEREL Seramic Factory, Imię klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity To Jest Miska Ustępowa Wisząca,

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.