Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka

SEREL Purity

Umywalka Umywalka Serel Purity ma swoje miejsce w łazienkach dzięki wyjątkowej i niesamowitej formie misy. Ogólne podejście do projektowania niewidocznego otworu ściekowego. Takie podejście tak bardzo wpływa na projekt i powoduje dopracowanie wyszukanych detali, dzięki czemu umywalka Serel Purity wydaje się czysta, gładka, elegancka i pozostaje w pełnej harmonii z ogólną spójnością designu. Umywalka SEREL Purity, w której dominują miękkie formy, zaprasza użytkownika w futuryzm.

Nazwa Projektu : SEREL Purity, Nazwisko projektanta : SEREL Seramic Factory, Imię klienta : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Umywalka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.