Magazyn Design
Magazyn Design
Dekor Butelki

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Dekor Butelki Lśniąca złotem litewska wódka Gold. Black Edition ”odziedziczył swój ekskluzywny wygląd po litewskiej sztuce ludowej. Romb i jodełka, połączone z małych kwadratów, to bardzo częste wzory w litewskiej sztuce ludowej. Choć nawiązanie do tych motywów narodowych nabrało bardziej nowoczesnych form - tajemnicze refleksje z przeszłości zostały przekształcone w sztukę współczesną. Dominujące kolory złoty i czarny podkreślają wyjątkowy proces filtracji wódki przez filtr węglowy i złoty. To właśnie sprawia, że „litewska wódka jest złotem”. Black Edition ”tak delikatne i krystalicznie czyste.

Nazwa Projektu : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Nazwisko projektanta : Asta Kauspedaite, Imię klienta : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Dekor Butelki

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.