Magazyn Design
Magazyn Design
Przewóz Zaawansowany

Fiaker 2.0

Przewóz Zaawansowany W wielu miastach tradycyjne wycieczki autokarowe wiążą się z dużym problemem w postaci odpadów końskich. Jako pierwszy niezbędny wymóg, Fiaker 2.0 usuwa zanieczyszczenia uliczne wytwarzane podczas wycieczek autokarowych w miastach. Dalej rozwija się specyficzny projekt powozu konnego, wzorowany na klasycznych kabinach w ich estetyce formalnej, mimo posiadania własnej nowoczesnej i nowoczesnej formy. Wyzwaniem jest przedstawienie współczesnej i ekologicznej koncepcji, wciąż oddającej typowy klimat wycieczki autokarowej. Głównym celem jest uatrakcyjnienie wycieczek autokarowych dla klientów poprzez innowacyjny projekt.

Nazwa Projektu : Fiaker 2.0, Nazwisko projektanta : Michael Hofbauer, Imię klienta : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Przewóz Zaawansowany

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.