Magazyn Design
Magazyn Design
Branding Firmowy

Wellness and DaySPA

Branding Firmowy Placówka dziennego spa, która ma na celu stymulowanie klienta po przyjeździe, pomagając w natychmiastowej transcendencji od codziennej miejskiej rutyny do przestrzeni duchowego i fizycznego podnoszenia. Koncepcja brandingu odnosi się do parametrycznej objętości sufitu i ścian, która podobnie jak naturalne otwory w jaskiniach, umożliwia naturalne światło dzienne wpadające do biura i obszarów księgowych znajdujących się za nimi. Dwa moduły recepcyjne są złocone miedzianymi liśćmi przypominającymi dwa fasetowane kamienie półszlachetne. Podejście projektowe jest metaforą wewnętrznego piękna, które wymaga dopracowania, aby zostało ujawnione.

Nazwa Projektu : Wellness and DaySPA, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Branding Firmowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.