Magazyn Design
Magazyn Design
Umywalka Podwójna

4Life

Umywalka Podwójna Umywalka 4Life Double doskonale odnajduje się w łazienkach dzięki solidnej formie i funkcjonalności. Umywalka została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi możliwość korzystania z produktu zarówno jako umywalka pojedyncza, jak i umywalka podwójna jednocześnie. W przypadku użycia jednej umywalki produkt zapewnia dużą powierzchnię do odkładania; w przypadku używania z podwójną umywalką półka jest zwalniana i tworzy się nowa umywalka, dzięki czemu umywalka może być używana przez dwie osoby jednocześnie. Dzięki rezygnacji z półki półka, która nie jest już używana, może służyć jako półka w meblach łazienkowych z elementami montażowymi dostarczanymi na żądanie.

Nazwa Projektu : 4Life, Nazwisko projektanta : SEREL Seramic Factory, Imię klienta : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Umywalka Podwójna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.