Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Fallen Bird

Stolik Kawowy Podobnie jak Immanuel Kant, wychodzę od pomysłu estetycznego, który nadaje mojej pracy duszę. Zawsze podążam własną drogą: intuicyjnie, emocjonalnie i świadomie zaangażowany w określony temat. Trójkąty w ruchu (E) to opowieść, która zaczyna się od solidnego kształtu geometrycznego, trójkąta równobocznego, pierwszego, którego punkty podparcia nie krajać się. Destyluje różne formy, które mogą służyć zarówno jako projekty na stołki, stoły itp., Ale także mogą być przetwarzane w abstrakcyjne geometryczne jednostki, które działają jako sztuka wizualna

Nazwa Projektu : Fallen Bird, Nazwisko projektanta : André Verroken, Imię klienta : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Stolik Kawowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.