Magazyn Design
Magazyn Design
Stolik Kawowy

Prism

Stolik Kawowy Prism to stół, który opowiada historię. Bez względu na to, pod jakim kątem spojrzysz na ten stół, pokaże ci coś nowego. Jak pryzmat załamujący światło - ten stół przybiera kolorowe linie, wyłaniające się z jednego paska i przekształca je w całej ramie. Tkanie i skręcanie liniowej geometrii tej tabeli przekształca się z punktu do punktu. Labirynt mieszających się kolorów tworzy powierzchnie, które zlewają się ze sobą, tworząc całość. Pryzmat ma minimalizm w swojej formie i funkcji, jednak w połączeniu ze złożoną geometrią ujawnia coś nieoczekiwanego i, miejmy nadzieję, nieco niezrozumiałego.

Nazwa Projektu : Prism, Nazwisko projektanta : Maurie Novak, Imię klienta : MN Design.

Prism Stolik Kawowy

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.