Magazyn Design
Magazyn Design
Nakrycie Głowy

Gaia

Nakrycie Głowy Gaia to majestatyczny cud projektu dla upełnomocnionej Bogini współczesnego społeczeństwa. Bogactwo i prowokacja były kluczowymi elementami, które łączą się, tworząc wyjątkową obecność. Przejście od „rogatych skrzydeł” do łańcucha „omega” nadaje temu egzemplarzowi dynamiczną sylwetkę wykraczającą poza granice projektowania biżuterii.

Nazwa Projektu : Gaia, Nazwisko projektanta : Herman Francisco Delos Santos, Imię klienta : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Nakrycie Głowy

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.