Magazyn Design
Magazyn Design
Zastawa Stołowa Dla Dzieci

Nyx

Zastawa Stołowa Dla Dzieci Projektowanie oparte na współpracy ma nieograniczone granice i było źródłem tego projektu. Zastawa stołowa Nyx Kids to wyjątkowa współpraca pomiędzy 10-letnim chłopcem Elijah Robineau i utalentowanym projektantem Alexem Petuninem. Jako dzieci mamy wspaniałe sny, ale jako dorośli nauczyliśmy się wyznaczać granice i granice prawdziwego świata. Zabawna kolekcja zastawy stołowej opracowana pod futurystyczną marką YORB DESIGN ma również bardzo unikalną cechę umożliwiającą w pełni niestandardowe projektowanie. Jego użytkownik może wybrać na linii własny wzór, kolor i kształt, nadając mu poczucie przynależności.

Nazwa Projektu : Nyx, Nazwisko projektanta : Alex Petunin & Elijah Robineau, Imię klienta : YORB DESIGN.

Nyx Zastawa Stołowa Dla Dzieci

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.