Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Łazienkowe

Valente

Meble Łazienkowe Kolekcja łazienkowa Valente inspirowana drogocennymi kamieniami natury oferuje luksus projektowania łazienki i dostosowywania przestrzeni dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań. Ponieważ każdy kamień szlachetny w naturze jest wyjątkowy, wszystkie elementy mebli z kolekcji Valente mają różne rozmiary i kolorystyka. Celem tych elementów zaprojektowanych w różnych rozmiarach i kolorach jest wniesienie do naszych łazienek niebiańskiego piękna natury oraz nadanie łazienkom rytmu, dynamizmu.

Nazwa Projektu : Valente, Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

 Valente Meble Łazienkowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.