Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Łazienkowe

Soluzione

Meble Łazienkowe Kolekcja mebli łazienkowych Soluzione powstała w oparciu o ideę tworzenia nowatorskich i szykownych rozwiązań ułatwiających życie, spokojnych i budujących łazienki z poczuciem osobowości. Szafki łazienkowe, dostępne w trzech różnych rozmiarach, z szufladami i drzwiami do szafek, są łączone z umywalkami, aby na nowo zdefiniować estetykę łazienki. Opcjonalny półokrągły wieszak na ręczniki to innowacyjne podejście do przechowywania i wieszania ręczników. Kolekcja Soluzione dostępna w kolorze białym i antracytowym ma nadzieję zaoferować innowacyjne rozwiązania łazienkowe.

Nazwa Projektu : Soluzione, Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Soluzione Meble Łazienkowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.