Magazyn Design
Magazyn Design
Meble Łazienkowe

Sentimenti

Meble Łazienkowe Kolekcja mebli łazienkowych Sentimenti, inspirowana uczuciami i kontrastem współistniejących emocji, zapewnia łazienkę nowoczesną i szykowną atmosferę. Poziome i pionowe kontrastujące panele drewniane uosabiają kontrastowe odczucia, a także dodają dynamizmu łazienkom. Kolekcja Sentimenti jest gotowa do zagospodarowania każdej wielkości łazienek z szafkami łazienkowymi w czterech różnych rozmiarach, dostępnymi z szufladami i drzwiczkami oraz z lusterkami z ukrytym oświetleniem i lustrzanymi drzwiami szafek.

Nazwa Projektu : Sentimenti, Nazwisko projektanta : Isvea Eurasia, Imię klienta : ISVEA.

Sentimenti Meble Łazienkowe

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.