Magazyn Design
Magazyn Design
Konfigurowalny Przez Klienta System Motoryzacyjny

Supercar System

Konfigurowalny Przez Klienta System Motoryzacyjny Supercar System to pojazd rekreacyjny, który jest łatwo konfigurowalny przez klienta, aby sprostać zmieniającym się osiągom, stylistyce i wymaganiom budżetowym. Klienci mogą konfigurować i rekonfigurować swój pojazd w sposób duży i mały bez specjalnych narzędzi lub umiejętności, a Supercar System demokratyzuje decyzje projektowe z dala od producenta, a następnie w ręce klienta, do którego należą. Przekazanie klientowi odpowiedzialności za projekt i specyfikację tworzy zrównoważony produkt, który ogranicza planowane starzenie się O.EM. producentów.

Nazwa Projektu : Supercar System, Nazwisko projektanta : Paolo Tiramani, Imię klienta : Supercar System.

Supercar System Konfigurowalny Przez Klienta System Motoryzacyjny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.