Magazyn Design
Magazyn Design
Zegarek Analogowy

Kaari

Zegarek Analogowy Konstrukcja oparta na standardowym mechanizmie analogowym 24h (wskazówka półgodzinna). Ta konstrukcja jest wyposażona w dwa wykroje w kształcie łuku. Dzięki nim można zobaczyć wskazówki godziny i minut. Wskazówka godzinowa (tarcza) jest podzielona na dwa segmenty o różnych kolorach, które obracając się, wskazują godzinę przed południem lub po południu w zależności od koloru, który zaczyna być widoczny. Wskazówka minut jest widoczna przez łuk o większym promieniu i określa, która szczelina minutowa odpowiada zegarom 0-30 minut (znajdującym się na wewnętrznym promieniu łuku) i 30-60 minutowym (umieszczonym na zewnętrznym promieniu).

Nazwa Projektu : Kaari, Nazwisko projektanta : Azahara Morales Vera, Imię klienta : Azahara Morales Vera.

Kaari Zegarek Analogowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.