Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Idiomi

Lampa Idiomi; to lampa w swoich trzech wymiarach, a zestaw oświetlenia może tworzyć różne scenariusze i wzbogacać otoczenie o naprawdę nowe światło. Chce być środkiem wyrazu Światła. Ta lampa nawiązuje do motywów czystości linii i kształtu, a także jasności bieli. Idiomi pozwala światłu eskortować człowieka w codziennych czynnościach, doznaniach, uczuciach i chwilach. Dzięki innowacyjnemu potencjałowi LED potrafi dopasować się do otaczających go sytuacji.

Nazwa Projektu : Idiomi, Nazwisko projektanta : Nicolò Caruso, Imię klienta : Nicolò Caruso.

Idiomi Lampa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.