Magazyn Design
Magazyn Design
Inteligentna Bransoletka

June by Netatmo

Inteligentna Bransoletka JUNE to trenerska bransoletka przeciwsłoneczna. Jest to pierwsza bransoletka mierząca nasłonecznienie. Jest on połączony z towarzyszącą aplikacją w smartfonie użytkownika, która doradza kobietom, kiedy i jak na co dzień chronić skórę przed działaniem słońca. CZERWIEC i towarzysząca jej aplikacja oferują nowy spokój w słońcu. Czerwiec śledzi intensywność promieniowania UV w czasie rzeczywistym i całkowitą ekspozycję na słońce pochłoniętą przez skórę użytkownika w ciągu dnia. Stworzony przez francuską projektantkę biżuterii Camille Toupet w duchu diamentu z połyskującymi fasetami, JUNE może być noszony jako bransoletka lub jako broszka.

Nazwa Projektu : June by Netatmo, Nazwisko projektanta : Netatmo, Imię klienta : .

June by Netatmo Inteligentna Bransoletka

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.