Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Wielofunkcyjny

The Mall

Budynek Wielofunkcyjny Centrum handlowe znajduje się na pustyni. Idea projektowa polega na rozwiązaniu programu budowlanego i stworzeniu z niego dzielnicy kulturalno-handlowej, która wpłynie na otoczenie. Zintegrowane z kompleksem przestrzenie miejskie będą miejscem wielu działań i wzbogacą kulturową interakcję w okolicy. Zamiast zachowywać się jak wolnostojący, zamknięty budynek, będzie wspierał życie uliczne na całym obszarze. Układ kompleksu, orientacja budynków i detale elewacji mają na celu wspieranie jak najbardziej efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych.

Nazwa Projektu : The Mall, Nazwisko projektanta : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Imię klienta : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Budynek Wielofunkcyjny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.