Magazyn Design
Magazyn Design
Struktura Oświetlenia

Tensegrity Space Frame

Struktura Oświetlenia Oświetlenie ramy przestrzennej Tensegrity wykorzystuje zasadę RBFullera „Mniej za więcej”, aby wytworzyć oprawę oświetleniową przy użyciu wyłącznie źródła światła i przewodu elektrycznego. Tensegrity staje się środkiem strukturalnym, za pomocą którego oba współpracują ze sobą, ściskając i napinając, aby wytworzyć pozornie nieciągłe pole światła zdefiniowane tylko przez logikę strukturalną. Jego skalowalność i ekonomia produkcji przemawiają do towaru o nieskończonej konfiguracji, którego świetlista forma z wdziękiem opiera się działaniu grawitacji z prostotą, która potwierdza paradygmat naszej epoki: osiągnąć więcej przy mniejszym zużyciu.

Nazwa Projektu : Tensegrity Space Frame, Nazwisko projektanta : Michal Maciej Bartosik, Imię klienta : Michal Maciej Bartosik.

Tensegrity Space Frame Struktura Oświetlenia

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.