Magazyn Design
Magazyn Design
Wielofunkcyjna Chusta

Loop

Wielofunkcyjna Chusta Loop to wielofunkcyjna chusta do Twojej garderoby lub do użytku w domu. Pętla ma wymiary 240 cm x 180 cm. Powierzchnia i struktura tkaniny Loop jest w 100% wykonana ręcznie, techniką dziania ręcznego, która sięga wielu stuleci. Tkanina Loop to 93 ręcznie robione indywidualnie panele, które tworzą całość. W pętli zastosowano 100% najwyższej jakości polar australijskiej alpaki. Alpaka ma niski poziom alergenów i zapewnia ciepło i przewiewność. Tkanina Loop jest elastyczna i elastyczna, a 93 panele zapewniają jej rozciągliwość i wytrzymałość. Pętla wykonana jest z naturalnych, odnawialnych i biodegradowalnych włókien

Nazwa Projektu : Loop, Nazwisko projektanta : Miranda Pereira, Imię klienta : Daato.

Loop Wielofunkcyjna Chusta

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.