Magazyn Design
Magazyn Design
Grzejnik

Piano

Grzejnik Inspiracją dla tego projektu była miłość do muzyki. Połączenie trzech różnych elementów grzejnych, z których każdy przypomina jeden klawisz fortepianu, tworzy kompozycję przypominającą klawiaturę fortepianową. Długość grzejnika może się różnić w zależności od cech i propozycji przestrzeni. Pomysł koncepcyjny nie został rozwinięty do produkcji.

Nazwa Projektu : Piano , Nazwisko projektanta : Margarita Bosnjak, M.Arch., Imię klienta : Margarita Bosnjak.

Piano  Grzejnik

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.