Magazyn Design
Magazyn Design
Parasolka Led

NI

Parasolka Led NI realizuje oczekiwania wobec mebli w taki sposób, aby spełniały nie tylko jedną funkcję. Innowacyjnie łącząc parasol i latarkę ogrodową dostosowaną do rynku luksusowego, cieszy ludzi od dnia do nocy, obok leżaków lub nad rzeką. Dzięki opatentowanemu systemowi OTC z czujnikiem palców (ściemniacz jednoprzyciskowy), użytkownicy mogą z łatwością oddzielnie sterować jasnością 3-kanałowego systemu oświetlenia. Przyjmując niskonapięciowy sterownik LED 12V, który generuje niewielką ilość ciepła, NI zapewnia energooszczędne zasilanie dla systemu z ponad 2000 sztuk diod LED o mocy 0,1 W.

Nazwa Projektu : NI , Nazwisko projektanta : Terry Chow, Imię klienta : FOXCAT.

NI  Parasolka Led

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.