Magazyn Design
Magazyn Design
Oprawa Oświetleniowa

Yazz

Oprawa Oświetleniowa Yazz to zabawna oprawa oświetleniowa wykonana z giętkich półsztywnych drutów, które pozwalają użytkownikowi wygiąć się w dowolny kształt lub formę, która pasuje do jego nastroju. Jest również wyposażony w dołączone gniazdo, co ułatwia łączenie więcej niż jednej jednostki. Yazz jest również estetyczny, przyjazny dla użytkownika i ekonomiczny. Koncepcja zrodziła się z pomysłu zminimalizowania oświetlenia do jego najbardziej podstawowych elementów, jako ostatecznego wyrażenia piękna bez utraty estetycznego efektu oświetlenia, ponieważ minimalizm przemysłowy jest sztuką samą w sobie.

Nazwa Projektu : Yazz, Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Oprawa Oświetleniowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.