Magazyn Design
Magazyn Design
Led Parasol I Duża Latarka Ogrodowa

NI

Led Parasol I Duża Latarka Ogrodowa Zupełnie nowy NI Parasol na nowo definiuje oświetlenie w taki sposób, że może być czymś więcej niż świecącym przedmiotem. Innowacyjnie łącząc parasol i latarkę ogrodową, NI wygląda elegancko, stojąc obok leżaków przy basenie lub w innych miejscach na zewnątrz, od rana do wieczora. Opatentowany OTC (ściemniacz jednoprzyciskowy) z czujnikiem palców umożliwia użytkownikom łatwe dostosowanie do żądanych poziomów oświetlenia 3-kanałowego systemu oświetlenia. NI stosuje również niskonapięciowy sterownik LED 12 V, który wytwarza bardzo mało ciepła, zapewniając energooszczędne zasilanie systemu z ponad 2000 sztuk diod LED o mocy 0,1 W.

Nazwa Projektu : NI , Nazwisko projektanta : Terry Chow, Imię klienta : FOXCAT.

NI  Led Parasol I Duża Latarka Ogrodowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projektant dnia

Najlepsi projektanci, artyści i architekci świata.

Dobry projekt zasługuje na wielkie uznanie. Każdego dnia z przyjemnością prezentujemy niesamowitych projektantów, którzy tworzą oryginalne i innowacyjne projekty, niesamowitą architekturę, stylową modę i kreatywną grafikę. Dziś przedstawiamy jednego z największych projektantów na świecie. Już dziś sprawdź nagradzane portfolio projektów i czerp inspirację z codziennych projektów.