Magazyn Design
Magazyn Design
Lounge Bar

Linear Lounge

Lounge Bar Linear Lounge Bar zapewnia mieszkańcom wyrafinowane i olśniewające doznania win i kolacji. Linear Lounge Bar posiada również prywatną jadalnię i oferuje niesamowitą gamę doskonałych słodów oraz innowacyjnych i artystycznych koktajli. Księżyc i muzyka w Linear stworzą najlepszą mieszankę radości i przyjemności dla gości. Linear Lounge Bar to także idealne miejsce dla profesjonalistów, aby przyprowadzić swoich rówieśników na wygodny wieczór z kroplami rosy niezrównanej przyjemności.

Nazwa Projektu : Linear Lounge, Nazwisko projektanta : Ketan Jawdekar, Imię klienta : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Lounge Bar

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.