Magazyn Design
Magazyn Design
Kawiarnia Uniwersytecka

Ground Cafe

Kawiarnia Uniwersytecka Nowa kawiarnia „Ground” służy nie tylko tworzeniu spójności społecznej wśród wykładowców i studentów uczelni inżynierskiej, ale także zachęca do interakcji między członkami innych wydziałów na Uniwersytecie i między nimi. W naszym projekcie wykorzystaliśmy pozbawioną ozdób, wylaną betonową bryłę dawnej sali seminaryjnej, nakładając na ściany, podłogę i sufit pomieszczenia paletą desek z orzecha włoskiego, perforowanego aluminium i rozszczepionego błękitnego kamienia.

Nazwa Projektu : Ground Cafe, Nazwisko projektanta : Bentel and Bentel Architects/Planners, Imię klienta : Yale University.

Ground Cafe Kawiarnia Uniwersytecka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.