Magazyn Design
Magazyn Design
Komercyjna I Administracyjna

Sina Complex

Komercyjna I Administracyjna W planie projekt rozpoczął pracę od płuca oddechowego, które było w kontakcie z otwartym powietrzem, a także cieszyło się roślinnością dla filtra powietrza i podjęto próbę kontynuacji tego trendu w całej serii. Utworzono także kilka miejsc na różnych wysokościach do oglądania miasta. Miejsca te były otoczone muszlami (roślinnością i projektami) i całkowicie oferuje widzom przefiltrowany widok z zewnątrz i wewnątrz, aby zmniejszyć fizyczne i wizualne natężenie zanieczyszczeń.

Nazwa Projektu : Sina Complex, Nazwisko projektanta : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Imię klienta : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Komercyjna I Administracyjna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.