Magazyn Design
Magazyn Design
Sofa Modułowa

Cloche Sofa

Sofa Modułowa Sofa Cloche to dzieło, które przekształca element miejskiego życia w dzieła sztuki. Może służyć jako rzeźba, nastrojowe oświetlenie lub sofa modułowa. Reprezentuje ewolucję krajobrazu, która demontuje ustalone standardy strukturalne i elementy materiałów budowlanych, a także przekształca znaleziony materiał w wyrafinowany projekt, przekształcając zwykły obiekt w znaczący amalgamat. Ten kawałek wykorzystuje przedmioty, które przeżyły swoje pierwotne przeznaczenie, zostały wyrzucone, odzyskane i odnowione.

Nazwa Projektu : Cloche Sofa, Nazwisko projektanta : Carlo Sampietro, Imię klienta : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Sofa Modułowa

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.