Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

10 Year Logo

Identyfikacja Wizualna Założeniem było stworzenie logo, które nie tylko odzwierciedli to, czym jest światło polaryzacyjne 3M ™, ale także będzie promować je jako markę premium w lampach stołowych. Wykorzystując ideę nakładania się promieni świetlnych, które są kojące dla oczu, odzwierciedlając efekt przeciwodblaskowy. Zakładka jest zaprojektowana w taki sposób, że przedstawia świętowanie fajerwerków. Cyfra dziesięć jest umieszczona na tle grafiki, pokazując ostrość cyfr, w przypadku których nie ma odbicia z powodu odblasków. Kolory złoty i srebrny są używane w celu podkreślenia wyjątkowego charakteru lampy, jakości, a także technologii samej marki.

Nazwa Projektu : 10 Year Logo, Nazwisko projektanta : Lawrens Tan, Imię klienta : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Identyfikacja Wizualna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.