Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Logo

Buckets of Love

Projektowanie Logo Zaprojektuj dla przedsiębiorstwa społecznego w Phnom Penh (Alma Café), które pomaga potrzebującym poprzez kampanię Buckets of Love. Przekazując niewielką sumę, wiaderko zawierające żywność, olej i niezbędne produkty jest przekazywane potrzebującym mieszkańcom wioski. Podziel się darem miłości. Tutaj pomysł był prosty, z wiaderkami pełnymi graficznych serc przedstawiających miłość. Przedstawianie tego wylewającego się oznacza obsypywanie potrzebujących bardzo potrzebną miłością. Wiaderko ma uśmiechniętą buźkę, która oświetla nie tylko odbiorcę, ale także nadawcę. Mały gest miłości może pomóc.

Nazwa Projektu : Buckets of Love, Nazwisko projektanta : Lawrens Tan, Imię klienta : Alma Café (Phnom Penh).

Buckets of Love Projektowanie Logo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.